Hlavná >> Sprievodca >> Vlaky Peking-Zhengzhou

Vlaky Peking-Zhengzhou

Rezervácia lístka na vlak v Číne Prosím vyber

Medzi Zhengzhou a Pekingom premáva každý deň 31 párov vlakov normálnej rýchlosti a 55 párov vysokorýchlostných vlakov, takže možností je viac než dosť. Ak cestujete s obmedzeným rozpočtom, skúste normálne rýchlostné vlaky alebo nočné normálne rýchlostné vlaky, aby ste ušetrili nočný účet za hotel.

Vysokorýchlostné vlaky Peking – Zhengzhou

Rýchle fakty

Cestovné poriadky vysokorýchlostných vlakov Peking – Zhengzhou

(Aktualizované 11. marca 2020)

Číslo vlaku Odchod Príchod Trvanie
G71 07:26 10:53 3 h 27 min
G67 12:13 15:48 3 h 35 min
G665< 16:00 19:20 3 h 20 min
G807 20:00 22:25 2 h 25 min

Vyššie uvedený rozvrh je len pre vašu informáciu. Pozrite si aktuálne cestovné poriadky Zhengzhou do Pekingu.



Cestovné poriadky vysokorýchlostných vlakov Zhengzhou – Peking

(Aktualizované 11. marca 2020)

Číslo vlaku Odchod > Príchod Trvanie
G1564 06:42 10:13 3 h 31 min
G26 11:11 13:50 2 h 39 min
G574 16:27 19:53 3 h 26 min
G1578 20:35 23:38 3 h 3 min

Ceny lístkov na vysokorýchlostný vlak Peking – Zhengzhou

Biznis trieda Prvá trieda Druhá trieda
977 JPY (142 USD) 495 JPY (72 USD) 309 ¥ (45 USD)

Normálna rýchlosť vlakov Peking – Zhengzhou

Rýchle fakty

Cestovné poriadky vlakov normálnej rýchlosti z Pekingu do Zhengzhou

(Aktualizované 11. marca 2020)

Číslo vlaku Odchod Príchod Trvanie
K599 05:14 13:53 8 h 39 min
Z35 11:49 17:33 5 h 44 min
T167 14:16 21:26 7 h 10 min
K179 22:20 06:45 8 h 25 min

Cestovné poriadky vlakov normálnej rýchlosti z Zhengzhou do Pekingu

(Aktualizované 11. marca 2020)

Číslo vlaku Odchod Príchod Trvanie
Z202 00:52 06:46 5 h 54 min
T50 06:53 14:00 7 h 7 min
K508 13:43 21:46 8 h 3 min
K402 23:12 08:46 9 h 34 min

Vyššie uvedený rozvrh je len pre vašu informáciu. Pozrite si aktuálne cestovné poriadky Zhengzhou do Pekingu.

Ceny lístkov na vlak normálnej rýchlosti Peking – Zhengzhou

Špičkový mäkký spánok Mäkký spánok Tvrdý spáč > Pevné sedadlo
455 JPY (73 USD) 251 ¥ (41 USD) 163 JPY (26 USD) 93 ¥ (14 USD)

Tipy na cestovanie vlakom

Existujú tri typy vlakov s normálnou rýchlosťou a rýchlosti sú úplne odlišné. Najrýchlejší je vlak Z, ktorý trvá len asi 6 hodín a najpomalší je vlak K, ktorý trvá viac ako 9 hodín.

Vlaky normálnej rýchlosti odchádzajú zo železničnej stanice Zhengzhou / prichádzajú na ňu, zatiaľ čo vysokorýchlostné vlaky odchádzajú z / prichádzajú na železničnú stanicu Zhengzhou East.